12.00 MSZA ŚWIĘTA POLOWA
15.00 2. PRZEGLĄD PIOSENKI "MIĘDZY ZIEMIĄ A NIEBEM"
21.00 koncert zespołu FARBEN LEHRE
16.00 koncert zespołu ludowego TRZEBIATOWIACY
20.00 koncert zespołu ECHA
21.30 pokaz akrobatyki powietrznej na kole ALEKSANDRA FĄFARA
22.00 Koncert zespołu LemON
Podczas trwania koncertu zespołu LemON zostanie przeprowadzona
zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Kasi Maziarz.
24.00 Projekcja filmu "MIĘDZY PIEKŁEM A NIEBEM"
Reżyseria: Vincent Ward; w rolach głównych: Robin Williams, Cuba Gooding Jr;
Annabella Sciorra, Max von Sydow
17.20 powitanie gości i uczestników festiwalu - RAFAŁ POŻEZIŃSKI
18.00 koncert zespołu KOLABORANCI
19.15 koncert zespołu LENIWIEC
20.30 koncert zespołu KOBRANOCKA
22.00 koncert GRUBSON
16:00 MSZA ŚWIĘTA
19:15 PRZEGLĄD "MIĘDZY ZIEMIĄ A NIEBEM"
21:00 FARBEN LEHRE
16:00 TRZEBIATOWIACY
19:15 ECHA
20:30 WYSTĘP ALEKSANDRY FĄFARY
22:00 LEMON
PIĄTEK 5 LIPCA
7.20 powitanie gości i uczestników festiwalu - RAFAŁ POŻEZIŃSKI
18.00 koncert zespołu KOLABORANCI
20.30 koncert zespołu KOBRANOCKA
22.00 koncert GRUBSON
IMPREZY TOWARZYSZĄCE
12.00 MSZA ŚWIĘTA
15.00 2. PRZEGLĄD PIOSENKI "MIĘDZY ZIEMIĄ A NIEBEM"
21.00.koncert zespołu FARBEN LEHRE
16.00 koncert zespołu ludowego TRZEBIATOWIACY
20.00 koncert zespołu ECHA
21.30 pokaz akrobatyki powietrznej na kole ALEKSANDRA FĄFARA
22.00 Koncert zespołu LemON
Podczas koncertu zespołu LemON zostanie przeprowadzona
zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Kasi Maziarz.
24.00 Projekcja filmu "MIĘDZY PIEKŁEM A NIEBEM"
Reżyseria: Vincent Ward; w rolach głównych: Robin Williams, Cuba Gooding Jr; Annabella Sciorra, Max von Sydow
16.00 koncert zespołu ludowego TRZEBIATOWIACY
20.00 koncert zespołu ECHA
21.30 pokaz akrobatyki powietrznej na kole ALEKSANDRA FĄFARA
22.00 koncert zespołu LemON
Podczas koncertu zespołu LemON zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Kasi Maziarz.
24.00 projekcja filmu "MIĘDZY PIEKŁEM A NIEBEM"
Reżyseria: Vincent Ward; w rolach głównych: Robin Williams,
Cuba Gooding Jr; Annabella Sciorra, Max von Sydow
17.20 powitanie gości i uczestników festiwalu - RAFAŁ POŻEZIŃSKI
18.00 koncert zespołu KOLABORANCI
19.50 koncert zespołu LENIWIEC
20.30 koncert zespołu KOBRANOCKA
22.00 koncert GRUBSON